Вход для пользователей



Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан 2019 йил 12-13 ноябрь кунлари баҳоловчининг малака сертификатини олиш учун навбатдаги бўлиб ўтадиган малака имтиҳонига кирувчилар рўйхати маълум қилинади Печать E-mail

Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан 2019 йил 12-13 ноябрь кунлари баҳоловчининг малака сертификатини олиш учун навбатдаги малака имтиҳонлари ўтказилади.
Малака имтиҳони ўтказиладиган манзил: Тошкент шаҳар, А.Темур кўчаси 6, Агентликнинг биноси (собиқ Шаҳар ҳокимияти биноси).
Ушбу малака имтиҳонига рўйхат бўйича маълум бир кунда имтиҳонга кириши белгиланган шахслар, ушбу белгиланган кунга имтиҳонга келишлари шарт. Бошқа кунги имтиҳонга келган шахслар ўз белгиланган кунда келмагани учун имтиҳонда қатнашмайди ва келмаган деб ҳисобланади.
Имтиҳон топшириш учун келган талабгорлар фақат шахсини тасдиқловчи паспортлари билан имтиҳонга киритилади.
Малака имтиҳони 9:30 дан 13:00 га қадар ўтказилади.
Имтиҳон вақтида талабгорларга қуйидагилар тақиқланади:
- Қонунчиликка оид ва услубий қўлланма-материалларидан, маълумотнома ҳамда махсус адабиётлардан фойдаланиш;
- Мобил телефон ва бошқа турли ҳил алоқа воситаларидан фойдаланиш;
- бошқа имтиҳон топширувчилар билан гаплашиш.
Мазкур талабларга риоя этмаган талабгорлар аудиториядан чиқарилади ва имтиҳонда ўтмаган ҳисобланади.
Малака имтиҳонини топшириш вақти регламенти:
• 9:30 дан 11:00 га қадар Ўзбекистон Республикасининг барча вилоятлари ва Қорақалпоғистон Республикасида яшовчилар учун;
• 11:00 дан 13:00 га қадар Тошкент шаҳрида яшовчилар учун ўтказилади.

Маълумот учун телефонлар: (+998 71) 259-22-87, 259-20-19

 

2019 йил 12 ноябр куни малака имтиҳонига кирувчилар рўйхати

 

Т/р Ф.И.Ш. Иш жойи Ҳудуд
1 Abdraxmanov Nosir Toxtasinovich "Expert Estimate" МЧЖ Тошкент ш.
2 Abdumalikov Murod Bahrom-o`g`li "West Consult" МЧЖ Тошкент ш.
3 Agzamov Umid Azizovich "Grace Prime" МЧЖ Самарқанд вилояти
4 Baratov Hamidjon Murodullayevich "Real estimation" МЧЖ Навоий вилояти
5 Bogdalova Zuxra Raisovna "Credo max estimation" МЧЖ Тошкент ш.
6 Boymuradov Jamil Sharipbayevich "Samarkand Ideal servis" МЧЖ Самарқанд вилояти
7 Dadajonov Saxib Saliyevich "Qoqon intel baho" МЧЖ Фарғона вилояти
8 Davlatov Shokirjon Sharobidinovich "Global Ekspert Lyuks" МЧЖ Андижон вилояти
9 Ermatov Uktamjon Olimjonovich "Navoiy Invest Baho" МЧЖ Навоий вилояти
10 Giyasova Diloram Sharipovna "Osiyo Baho Servis" МЧЖ Тошкент ш.
11 Ikramov Erkinjon Anvarovich "Янгикўргон бахолаш ва консалтинг хизмати" МЧЖ Фарғона вилояти
12 Ilmurotov Nizomiddin Nazmidinovich "Denov Baxolash" МЧЖ Сурхондарё вилояти
13 Islamov Artur Rafailevich "EXACT CALCULATION" МЧЖ Тошкент ш.
14 Ismailov Alisher Salimovich "Alfa elegant trans" МЧЖ Фарғона вилояти
15 Isroilov Baxodir Umarxodjayevich "Alfa elegant trans" МЧЖ Фарғона вилояти
16 Isroilov Komiljon Olimovich "Samholis-baho" МЧЖ Самарқанд вилояти
17 Juravlyov Ilya Grigorevich "Baholash Chilonzor" МЧЖ Тошкент ш.
18 Karimov Botirjon Kamildjanovich "Expert Estimate" МЧЖ Тошкент ш.
19 Karimov Erkin Baymuratovich "Samholis-baho" МЧЖ Самарқанд вилояти
20 Karimov Zubaydulla Ubaydullayevich Ўзбекистон Республикаси ИИВ узуридаги "ИЛ ва АСХКМ" МЧЖДУК Навоий вилояти филиали Навоий вилояти
21 Kaypnazarov Allabay Baynazarovich "Бизнес Баха Орайы" МЧЖ Қорақалпоғистон Республикаси
22 Kodirov Isomiddin Tolibovich "Navoiy business expert" МЧЖ Навоий вилояти
23 Muslimov Dilxush Raximovich "Zero ko`chmas mulk baxolash markazi" МЧЖ Тошкент ш.
24 Nishanov Nizamiddin Otamuradovich "Ekonomiks Standart" МЧЖ Самарқанд вилояти
25 Nizamov Samandar Suratovich "Real Consult Service" МЧЖ Тошкент ш.
26 Nuriddinov Xushnidmirzo Mutallibovich "Андижон эксперт бахолаш консалтинг" МЧЖ Андижон вилояти
27 Ochilov Shavkat Toshmamatovich "Samholis-baho" МЧЖ Самарқанд вилояти
28 Raxmonov Xushnudbek Kozimovich "Konkurent Baho" МЧЖ Андижон вилояти
29 Redjepova Yulduz Kojaniyazovna "Nukus baholash va konsalting" МЧЖ Қорақалпоғистон Республикаси
30 Rustamov Jaxongir Abdullayevich "HAMKOR BAHO" МЧЖ Фарғона вилояти
31 Sadikov Akmal Utkurovich "Osiyo Baho Servis" МЧЖ Тошкент ш.
32 Sadikov Baxramjon Baxtiyorovich "Osiyo Baho Servis" МЧЖ Тошкент ш.
33 Sirojiddinov Ikromiddin Shamsidinovich "Vodiy Standart Baho" МЧЖ Фарғона вилояти
34 Tulyaganov Adxam Ismailovich "Alpa Group Consalting" МЧЖ Тошкент ш.
35 Umarov Avazbek No'monovich "Sarmoya mulk baholash" МЧЖ Андижон вилояти
36 Vaxidova-Mordovina Olga Nikolayevna "TSIAR-EKSPERT" МЧЖ Тошкент ш.
37 Xalikulov Shakar "Ekonomiks Standart" МЧЖ Самарқанд вилояти
38 Xalilov Umid Ishtemirovich Сурхондарё вилояти "Бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Сурхондарё вилояти
39 Xamidov Abduraxim Abduraxmonovich "Carat Consult" МЧЖ Тошкент ш.
40 Xasilov Jaxongir Xalimjanovich "Konkurent Baho" МЧЖ Андижон вилояти
41 Yuldashbekov Otabek Xudoyarovich "Zero ko`chmas mulk baxolash markazi" МЧЖ Тошкент ш.
42 Yuldashev Sanjar Safarboyevich "Olimp-Baholash va ekspertiza markazi" МЧЖ Қорақалпоғистон Республикаси
43 Салижанов Мирзажон Кабилжанович "Konkurent Baho" МЧЖ Андижон вилояти
44 Холиков Шерали Абдижабборович Сурхондарё вилояти "Бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Сурхондарё вилояти

 

2019 йил 13 ноябр куни малака имтиҳонига кирувчилар рўйхати

 

Ф.И.О. Место работы Регион
1 Abdullayev Farxod Sayfullayevich "Фазилат Нури Плюс" МЧЖ Бухоро вилояти
2 Akramova Nigora Nigmatovna "Ishonch Baholash Servis" МЧЖ Тошкент вилояти
3 Axmedov Baxtiyor Beshimovich "Mulk baho plyus" МЧЖ Бухоро вилояти
4 Azimova Nafisa Xamidullayevna "UNIVERSAL BEST ESTIMATE" МЧЖ Тошкент ш.
5 Bazarova Ozoda Kaxramonovna "Estimate Group" МЧЖ Қашқадарё вилояти
6 Dadamatov Botir Baxtiyorovich "INNOVATION VALUATION GROUP" МЧЖ Тошкент вилояти
7 Djumaniyazov Achil "Хоразм Бахолаш" ХК Хоразм вилояти
8 Eshnazarov Ruslan Baxtiyorovich "IDEAL PRICE CONSULTING" МЧЖ Қашқадарё вилояти
9 Irismatov Ravshan Xabibullayevich "MULK INVEST BAHO" МЧЖ Наманган вилояти
10 Kasimov Inoyat Umarovich "Baholash Konsalting servis" МЧЖ Бухоро вилояти
11 Koziyeva Sayyora Kutlimuratovna "Хоразм эксперт бахолаш" МЧЖ Хоразм вилояти
12 Masharipov Raxim Matchonovich "Mezon Baholash" МЧЖ Хоразм вилояти
13 Mexmonov Sharofiddin Miradxamovich "Express Estimate" МЧЖ Тошкент вилояти
14 Muminov Rustam Xamroyevich "Бухоро бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Бухоро вилояти
15 Nejinskaya Darya Vladimirovna "UNIVERSAL BEST ESTIMATE" МЧЖ Тошкент ш.
16 Nig`monxonov Saloxiddin Zayniddinovich "Express Estimate" МЧЖ Тошкент вилояти
17 Nizamov Boxodir Suratovich "Hisob va bizness baholash" МЧЖ Тошкент ш.
18 Nuriddinov Xusniddin Sayfiddinovich "Universal Baho" МЧЖ Наманган вилояти
19 Rasulov Baxrom Yusufovich "Universal Baho" МЧЖ Наманган вилояти
20 Ruzimov Hamid Bekpo'latovich "Хоразм Бахолаш" МЧЖ Хоразм вилояти
21 Safarov Nodir Umarovich "Isaev Hamkorligi" МЧЖ Қашқадарё вилояти
22 Salyamova Gulnora Xamidovna "Baholash Konsalting servis" МЧЖ Бухоро вилояти
23 Sanjarov Orifjon Iskandarovich "Bekzod Ekspert" МЧЖ Наманган вилояти
24 Sultanov Farrux Ubaydulloyevich "Total Estimate" МЧЖ Тошкент ш.
25 Ten Olga Petrovna "Inter baho servis" МЧЖ Тошкент ш.
26 Tulyaganov Ilxom Ismailovich "Alpa Group Consalting" МЧЖ Тошкент ш.
27 Turaxujayev Sulaymon Sultonovich "MULK INVEST BAHO" МЧЖ Наманган вилояти
28 Ubaydullayev Shodiyor Nosirovich "Asia Price Consult" МЧЖ Сирдарё вилояти
29 Umirov Farxod Mixliyevich "Kapital Baho" МЧЖ Қашқадарё вилояти
30 Umurzaqov Jamshid Abduaziz-o'g'li "Midland consulting" МЧЖ Тошкент ш.
31 Xalikov Olim Taxirjanovich "MULKON PRICE" МЧЖ Тошкент ш.
32 Xayitbayev Muzaffar Shuhrat-o`g`li "West Valuation" МЧЖ Тошкент ш.
33 Xudoyarov Elmurod Ne'matovich "Наманган кўчмас мулк ва сармоялар агентлиги" МЧЖ Наманган вилояти
34 Yarashov Shavkat Shomurodovich "Mulk baho plyus" МЧЖ Бухоро вилояти
35 Yuldashev Maruf Muxtarovich "Konsultaciya-Ekspert baholash" МЧЖ Бухоро вилояти
36 Yunusov Mirzaaxmad Odilxanovich "Real Biznes Baho" МЧЖ Наманган вилояти
37 Yusupov G`ayrat Xudaynazarovich "Mezon Baholash" МЧЖ Хоразм вилояти
38 Yusupov Ilxom Ibragimovich "Наманган кўчмас мулк ва сармоялар агентлиги" МЧЖ Наманган вилояти
39 Yusupova Mavluda Tursunbayevna "Business Expert" МЧЖ Тошкент вилояти

 

 

© Copyright 2008 - 2020 Государственный комитет Республики Узбекистан по содействию приватизированным предприятиям и развитию конкуренции - Управление лицензирования оценочной, биржевой и риэлторской деятельности
При перепечатке и использовании материалов ссылка на сайт обязательна.

WEB - Центр информационных технологий "Privatinformsistem"